FANDOM


BartekGM
Bartłomiej Pokorski
Dane Osobiste
Data urodzenia 1 maja
Miejsce zamieszkania Warszawa
Dane kontaktowe
Google+ BartekGM
Facebook BartekGM
Drugi kanał BartekGMPlus
Steam karmelowabulka
Email mailto:bartekgm0@gmail.com
Oficjalna strona
 
Ciapsklad

BartekGM (Bartek Game Maker, fanowska nazwa Game Master) — Jest jednym z polskich Youtube'rów oraz jednym z najpopularniejszych. Początkowo wrzucał filmiki z Wormsów, jednak największą sławę przyniósł mu program "Najgorsze Gry Wszechczasów". W swoich produkcjach używa IVOny lecz od trzeciego odcinka Gier, o których nie słyszeliście używa swojego głosu (NGW nadal jest prowadzone w IVOnie, ponieważ to on w dużej mierze przyczynia się do swoistego klimatu). Jest to jego drugie konto, gdyż pierwsze zostało usunięte z powodu naruszenia praw autorskich, bo na swoim pierwszym koncie wrzucał też Youtube Poopy (wstawia je teraz na osobnym koncie o nazwie BudowaStudios Posiada drugi kanał, na którym umieszcza komentarze do odcinków Najgorszych Gier Wszechczasów własnym głosem oraz intra.

PrzeszłośćEdit

Dawniej był w teamie rozpadłego już ciapskładu, tworzącym przeróbki (patrz obok), wspomina o nich również w swoim 5 odcinku programu

Wcześniej posiadał nick Kaszank0nator pod którym podpisywał się bartekGM gdy miał około 11 lat (jeszcze przed ciapskladem)

jego twórczość można zobaczyć pod hiperłączami:

BartekGM posiada na youtube wiele innych kont, oto kilka z nich


ciekawostkiEdit

  1. Bartek strasznie wstydzi sie swojej "mrocznej przeszlosci" i zazwyczaj usuwa wszelkie wspomnienia o niej[1]
  2. W pierwszych odcinkach NGW wyraznie czuć starego ducha kaszankonat0ra

PrzypisyEdit

  1. przykład