FANDOM


Nie znasz gry ardennes offensive? Jeśli tak, to wolałbyś na nią w ogóle nie patrzeć. Zresztą, co ja powiem ta recenzja wam odpowie czy jest warta zagrania.

No więc tak, Ardennes offensive to kolejna gra znacznie nieudanego studia incagold. Zobaczmy oceny tej gry na innych portalach

Gry online - 3/10

ceneo.pl - 1/5

niestety nie znalazłem renenzji tej gry na gamespot i innych portalach internetowych. Niestety może dlatego że ta gra jest tak załosna że inne portale nie chcą jej oceniać. Ale kit z tym, zgadzam się z ceneo.pl, bo zera nie było a z gry online się absolutnie nie zgadzam, powinno być albo 0 albo 1.

a oto menu tej zacnie cudownej gry, jest load game how to play czyli sterowanie options które można sobie w dupę wsadzić, credits i oczywiście exit. Drodzy widzowie musicie, podkreślam musicie ustawić sobie difficulty level zamiast plus to minus bo minus to oznacza łatwy, na średnim można grać ale giniemy co 10 sekund więc wybieramy łatwy. Zastanawia mnie czytaj grę, zobaczymy czy ta gra ma zapis, odpalamy i jedziemy.

dobra, klikamy esc i co nam się pojawi - co to kurwa ma znaczyć? nie dość, że nie ma sejwa, to nie ma kursora i musimy klikać w jakieś beznadziejne ustawione przyciski. Kolejnym elementem badziewności tej gry to brak trybu strzału. To znaczy gdziekolwiek strzelisz nasz wróg umiera na przykład w kolano, albo w jego wacława. Kolejnm elementem żalowym tej gry jest grafika, normalnie powrót do przeszłości. W dobie komputerów najwyższej jakości *bum* łaaałał ale zajebisty wybuch że ja pierdole.

No to jedziem dalej, bierzemy naszą nową zawalistą-zajebistą broń i wpychamy nędzny śrut w naszych bezlitosnych wrogów, ale co to jest? czy to ptak, samolot? nie, to nasz wróg wycięty z kartonu. Programiści z incagold naprawdę się postrarali. Ale koinec gadania, bierzemy naszą drugą broń i napierdalamy *prezentacja*

No nareszcie został mi ostatni, strzelę w beczkę, wezmę apteczkę i po sprawie. No i gites, no prawie bo ktoś lub coś napiernicza nas z drugiej strony, ale co jak wszystkich zabiliśmy? To się nazywa dziwaczna gra. Dziwaczne w tej grze jest też to, że co kilka sekund odejmowane jest życie, taki prezent.

jedyne co da się przełknąć to ta muzyka (w menu), zresztą usłyszcie sami *prezentacja*

te audio jest tylko, powtarzam, tylko słuchane w menu, inne dźwięki są chore, dziwne więc zalecam od razu wyłączyć głośniki.

Czas teraz na podsumowanie. Gra jest tylko po prostu dla masochistów. Levele są bardzo trudne i jak się mówi cd-action w dwóch ostatnich levelów komputer nie daje rady. Grafika jest gorsza od każdej najnowszej gry wojennej, audio też nie powala na kolana, tylko zabija. Teraz czas na cząsteczkowe oceny.

Poprzedni
brak
Transkrypt odcinka (Seria 1)
Ardennes Offensive
Następny
Maluch Racer 2