FANDOM


Witam w kolejnym, jedenastym odcinku programu. W tym odcinku gra paintball shooter. Zapraszam do oglądania.

[Symbol studia incagold.]

Gra paintball shooter została stworzona przez Incagold znane również z ardennes ofensive, które recenzowałem w pierwszym odcinku.

[Okładka paintball shooter.]

Według twórców ta kaszanka to przeniesienie popularnego sportu w realia gry komputerowej oraz uczestniczenie w wielkiej bitwie pejntbolowej. Zobaczymy ile jest w tym prawdy.

[Oceny z sieci.]

Ale najpierw oceny z neta.

Gry-online: 1,8/10

Gry.wp.pl: 4,6/10

Więcej nie znalazłem recenzji w necie.

[Główne menu - ciemnoniebieskie niebo i brązowa ziemia z czarnymi napisami.]

Oto główne meni gry. Jest start gry, statystyki, tactical research, opcje i wyjście. W statystykach mamy najbardziej używane bronie oraz najlepszych graczy. W tactical research mamy informacje o: graczu, mapach i broni. Minusem gry jest to, że w opcjach nie można zmienić rozdzielczości tylko jakość grafiki, dźwięk i inne takie pierdoły. W starcie gry są tryby: arcade, capture the flag, assassin, attack and defend, free for all oraz kiepski multiplayer.

[Rozgrywka.]

Teraz powiem o interfejsie. W lewym górnym rogu są wyniki całej drużyny oraz poszczególnych graczy. W prawym dolnym rogu jest czas gry, na który się w ogóle nie patrzy. Jest: amunicja, wygląd broni oraz flagi, które się pokazują tylko w trybie kaptur de flag. Gdy odpalimy kaszankę widzimy brzydką grafikę i co z tego, że gra była wydana w 2005 roku? Przecież były lepsze tytuły ze o wiele wiele lepszą grafą.

[Czarne tło.]

Oto przykłady tytułów z ładną grafiką z 2005 roku.

[Zrzuty ekranu z wspominanych tytułów.]

Age of empires 3, kłejk 4, gild wars, fir oraz wiele więcej.

[Rozgrywka z paintball shooter.]

A wracając do kaszanki: mamy tylko 5 map, 10 broni, które różnią się tylko teksturą. Każdą strzela się tak samo, więc nie ma nic ciekawego. Inteligencje przeciwników jest bardzo niska i nie można zmienić poziomu trudności. A i wrogów można bardzo łatwo zabić i może się zdarzyć, że w 10 sekund zrobisz 5 fragów. O! O! A zresztą zobaczcie sami.

[Rozgrywka z muzyką rock.]

Kolejna rzeczy przez którą rzygam to audio. Zarówno strzał broni jak i ten głos hit ap jak przegrywasz. Głos broni jest jakbym strzelał z badziewnego pistoleta z tesko wypełnionego kapiszonami. A odgłos hit ap bez komentarza. Nie dość, że ten odgłos jest głośny to jeszcze wkurwia na maksa. Nawet lektor z wilczego szańca był lepszy niż ten gówniany prąd (?). A z resztą posłuchajcie:

[Dźwięk hit out.]

Żal na kółkach. Nawet syntezator mowy iwona, albo microsoft sam by to powiedział lepiej niż ten główniany pedał. Ale wracamy do pseudogry. Zapomniałem jeszcze powiedzieć, że nie da się wyjść z gry bez pewnego błędu. zobaczcie sami.

[Błąd windows, w tle what the fuck.]

A co do wrogów nie tylko są głupi, to jeszcze jak ich zabijamy to oni znikają. O! O! Jak go zabiłem strzeli. Naprawdę chora gra. Teraz wymienię jedyny powód dlaczego jestem zadowolony z tej gry. Cena. Kupiłem tą kaszankę za 5 złotych,

[Czerwony napis "5zł!!" na tle okładki gry.]

[Napis znika, zostaje okładka.]

ale myślę, że to 4 złote i 99 groszy za dużo.

[Czarne tło.]

Dobra już nie chce mi się opowiadać o tej brzydkiej i słabej grze, dlatego teraz będzie podsumowanie tego ścierwa.

[Rozgrywka.]

Podsumowując gra jest słaba. Kaszanka, chociaż stworzona w 2005 jest brzydka. Inteligencja przeciwników zakina (?) takie chichradło podczas ich zabicia. Audio po prostu rozwala, w sensie ironicznym. Grywalność jest słaba. Jest mało map i broni i w ogóle gra jest nudna. Polecam tylko tym, którzy nie mają nic innego do roboty tylko grać w nudne, żalowe gry. A teraz czas na oceny końcowe.

[Białe napisy na czarnym tle.]

Grafika: 1,5

Audio: 2

Grywalność: 1,5

Ocena końcowa: 1,5

[Muzyka rock i okładka gry detektyw Rutkowski is back]

A w następnym odcinku detektyw Rutkowski is back, czyli jedna z tych gier, co mocno kopią w tyłek.

[Niebieski napis "by BartekGM 2009 na czarnym tle".]

Poprzedni

European Street Racing

Transkrypt odcinka (Seria 1)
Paintball Shooter
Następny
Detektyw Rutkowski is back